معرفی کتاب تاریخ انقضاء آمریکا – فروشگاه دقیق
مشاهده غرفه ها

معرفی کتاب تاریخ انقضاء آمریکا


خانه کتاب و ترجمه دقیق همواره بر آن است تا کتابهای جالب و پرطرفدار را به مخاطبان خود معرفی کند. در لینکهای زیر می توانید علاقه‌مندی خود را دنبال کنید.

جوایز داخلی و خارجیکتاب صوتیکتاب کودکرمانهای خواندنیرمانهای خارجیرمانهای ایرانیکتب مترجمان و نویسندگان در دقیقنویسندگان خارجینویسندگان ایرانیمنتشر شدصفحه مترجمان بزرگ ایرانعاشقان کتابدر این پست به شرح و معرفی کتاب تاریخ انقضا آمریکا: سقوط امپراطوری‌ها و ابرقدرت‌ها و آینده ایالات متحده آمریکا با عنوان انگلیسی America’s Expiration Date: The Fall of Empires and Superpowers . . . and the Future of the United States پرداخته می شود.

نویسنده این کتاب کال توماس یکی از معروف ترین ستون نویس های حال حاضر آمریکا می باشد. حرفه 50 ساله روزنامه نگاری وی مشتمل بر گزارشگری و اجرای تلویزیونی برای KPRC-TV در هوستون، NBC News در واشنگتون، شبکه Fox News و غیره می باشد. 10 سال سابقه همکاری مشترک با USA Today با همکارش باب بکل (Bob Beckel) را داشت. کال توماس متولد واشتنگتن دی سی و فارغ التحصیل American University است. توماس با کریستی جین (CJ) ازدواج و در Key Largo فلوریدا ساکن هستند. وبسایت کال توماس

کال توماس Cal Thomas
کال توماس Cal Thomas

کتاب موردنظر در تاریخ 21 ژانویه سال 2020 میلادی (حدود 6 ماه بعد) وارد خطر توزیع کتابفروشی های آنلاین و فیزیکی خواهد شد. و قیمت آن مطابق سایت ناشر 22.99 دلار حدود 345000 تومان و 160 صفحه است. ناشر آن زوندروان (Zondervan) در ایالت تنسی است.


شرح کتاب (مقدمه ناشر): امروزه مشکل آمریکا چیست؟ آیا محتمل است که آمریکا در هم می شکند و دموکراسی ما شکست می خورد؟ سوالهایی از این دست می‌تواند آمریکایی ها را به دردسر می اندازد و باعث می شود تا درباره آینده «سرزمینی که ما به آن عشق می ورزیم» نگران شویم. در نتیجه مردم به نتایج مختلفی می رسند، امّا یک نقطه مشترکی میان آنها است که باید کشورمان را توسعه بدهیم. فرهنگ ما بطور فزاینده ای غیراخلاقی است، ساختار خانواده از هر سو تهدید می شود و برنامه های دولت نامتعادل شده و درنتیجه بدهی گزافی به بار می آورد.

در این کتاب قدرتمند و پیشگویانه، کال توماس تشخیص می دهد که مشکل ایالات متحده آمریکا چیست و به تاریخ امپراطوری هایی که زمانی ابرقدرت بودند و به دست فراموشی سپرده شدند مراجعه می کند. با استعانت از الگوی تاریخی و معتبر 250 ساله که چگونه ابرقدرتها قیام و سقوط می کنند، او پیشنهاد می کند که تاریخ انقضاء آمریکا در همین حوالی است و روش فرار از آن را به ما نشان می دهد.

با توسل به بینشهای انجیلی و حقیقت انتقادجویانه، توماس یادآوری می کند که تغییر واقعی زمانی خود را نشان می دهد که آمریکا واشنگتون را به چشم خدا می بیند. کتاب مقدس، بیش از سیاست، سیستم موقعیت یاب جهانی (GPS) است که کال از آن استفاده می کند تا به خوانندگاه راه درست، راه امید، زندگی و تغییر را نشان بدهد. بنابه گفته کال، اگر شما در وهله اون مشتاق جستجوی خداوند هستید، باید از تاریخ یاد بگیرید و تغییراتی در سطوح فردی و اجتماعی اعمال کنید؛ بنابراین ما نه تنها نجات پیدا می کنیم بلکه موفق هم می شویم.

این دیدگاه قدرتمند و به‌موقع یک ضرورت خواندنی برای تمام کسانی است که خواستار یک آینده فوق‌العاده برای کشور بزرگمان هستند.


تاریخ انقضاء آمریکا America's Expiration Date
تاریخ انقضاء آمریکا America’s Expiration Date

مطالب زیر را نیز بخوانید:


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فروشگاه دقیق