فهرست نهایی بهترین کتابهای سال 2019 – فروشگاه دقیق
مشاهده غرفه ها
فهرست نهایی بهترین کتابهای سال 2019

فهرست نهایی بهترین کتابهای سال 2019

آموزش راه اندازی دارالترجمه
آین آگهی تبلیغ است

مخاطب یک : دونالد ترامپ، تلویزیون، و رونمایی از آمریکا

نویسنده: جیمز پونیوزیک

نویسنده در این کتاب به نقش بسیار برجسته تلویزیون و رسانه های جمعی از زمان ریگان را بررسی می کند و آنها را یکی از ابزارهای بسیار بسیار مهم و تعیین کننده در به ریاست جمهوری رسیدن دونالد ترامپ می داند.

از سایه ها

نویسنده: ژوآن خوزه میلاس

یک بیمار روانی به نام دومیان لوب برای فرار از دست پلیس در یک لباس فروشی بزرگ پنهان می شود و مثل سایه بین خانه و لباس فروشی جابه جا می شود.

صحبت خوب

نویسنده: میرا جیکوب

کتابی براساس زندگی واقعی نویسنده، جیکوب در تلاش است تا پسرش که عاشق مایکل جکسون است و خانواده اش را از یک بحران سیاسی نجات دهد.

خانه ارواح برای زنان بیوه جوان: در میان زنان داعش

نویسنده: آزاده معاونی

(معاونی در آمریکا متولد شده و والدینش ایرانی-آمریکایی هستند)

آزاده معاونی در این کتاب به بررسی زندگی و احوالات زنانی می پردازد که خانه های خود را به قصد پیوستن به داعش ترک کردند و تبدیل به زنان داعشی ها برای مردان هوسباز شدند و به فکر بچه های خودشان هستند و بچه هایشان نیز به این موضوع فکر می کنند.

عصب چشمی (رمان)

نویسنده: ماریا گاینزا

ماریا با مشاهده نقاشی ها و آثار هنری در شهر در پی آن است تا به رابطه میان دیگران، هنر و خودش پی ببرد تا بتواند به صورتهای تکاملی از روح انسان دست یابد.

تنهایی

نویسنده: آلبرت وودفاکس

داستانی که موجب پیدایش اصلاحات بسیار اساسی در قوانین زندان ها شد. افسری که برایش پاپوش درست کردند و در سال 1972 بمدت 40 سال را در زندان گذراند و نهایتا توسط دو نفر از دوستانش از زندان فراری داده شد.

بریتانیا می آید

نویسنده: ریک آتکینسون

آتکینسون برنده جایزه پولیتزر است. این کتاب واقعی است و داستان رشادت ها، افتخاراتی است که در آمریکا رخ داده است.

مردی که همه چیز را می دید

نویسنده: دوبرا لوی

سوال آدلر در حال آماده سازی گزارش معجزه اقتصادی آلمان شرقی بود که در 1988 در لندن با ماشینی به او می زنند که زندگی او کاملا متحول می شود. او می توانست پیوند عمیقی میان تراژدی ها و روایتهای دیگران پیدا کند.

پسران نیکل (رمان)

نویسنده: گولسون وایت هد

پلیس اشتباهی الوود کورتیس را دستگیر می کند و به مدرسه بازداشت جوانان می فرستد. در آنها پسران بویژه سیاهان مورد تجاوز فیزیکی و جنسی و کلامی قرار می گیرند.

مشق اعتماد (رمان)

نویسنده: سوزان چوی

سارا و دیوید پانزده ساله همکلاسی که ارتباط جنسی نیز داشتند و کسی حتی نمیتوانست به جدایی آنها فکر کند بعد از مدتی با هم غریبه می شوند. این رمان به خوبی تجربه های نوجوانی، پیچیدگیهای رضایت و فشار و اعتماد را به تصویر می کشد.


بیشتر بدانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فروشگاه دقیق